wiejskiezycie2

forum poświęcone grze wiejskie życie 2 i jej graczom

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Moderatorzy pilnie poszukiwani

#1 2014-01-21 18:14:22

 polskibyk

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Alkomaty TUSKA

Witam.
Jestem kierowca od ... od dawna:)
nigdy nie zasiadam w acie  pod wpływem alkoholu. Nie siadam za kółkiem nawet wtedy gdy piłem dzień wcześniej.
Ja wiem ze  Psychopatów, socjopatów w naszym społeczeństwie nie brakuje, ale dlaczego zaraz  karac całe społeczeństwo? Czy dzięki wprowadzeniue tego polepszy się bezpieczeństwo na drogach?
Szczerze watpię, mało tego jestem pewien że  będzie coraz więcej pijanych kierowców..
Dlaczego tak myślę?


Po wprowadzeniu tego chybionego prawa, każdy właściciel pojazdu mechanicznego będzie zmuszony do zakupu alkomatu ( ale ktoś zarobi)
.
Wyobraźmy sobie sytuację...
Patrol policji zatrzymuje  pojazd do kontroli, sprawdzaja  w pierwszej kolejności czy kierowca posiada alkomat i czy ten alkomat  ma legalizację , oczywiście ze ma, przechodza do badania trzeźwości..
Okazuje się ze kierowca  ma w wydychanym powietrzy alkohol, powtórne badanie, potwierdzenie pierwszego, kierowca  poddaje się pobraniu krwi, okazuje się że ma ponad 2 promile ...
Ale zaraz KURWA zaraz,  pan kierowca twierdzi ze gdy wsiadal za kółko i dmuchal  w alkomat był KURWA TRZEŹWY!!!!!!...
Alkomat ma atest  , kierowca twierdzi ze jest trzeźwy, o co kurwa kaman?

Wymarzone prawo dla  radnych, posłów, księży i komendantów policji.......



Tusk kurwa...... jakiś kuzyn otworzyl hurtownię alkomatów????

Jebac alkoholików... wszystkich skurwysynów wyrżnął bym  bez mrugnięcia okiem...


Jak spotkam na drodze pijanego  księdza, posla to  go rozpierdolę......

Tusk dzięki , pozdrów kolesi z hurtowni.

Ile będzie kosztiował taki alkomat??? na pewno nie mniej niż 250-300 PLN...
I co kurwa? taki emeryt, co używa auta żeby dojechac do przychodni, do lekarza, na którego dzięki temu jebanemu rządowi i tak musi czekac  od kilku miesięcy do kilku lat!!!!, wydaje kasę na leki,  ledwo starcza mu na życie i na wlanmie kilku litrów paliwa... ma teraz wydać z tej swojej emerytóry 300 PLN na zakup jakiegoś gówna które na chuj mu potrzebne, bo nie pije bo go nie stac..
ale kurwa TUSK i jego lobby musi kurwa zarobić...
Weź się kurwa TUSK za  robotr bo dostaniesz wymówienie  dyscyplinarne i bez kurwa wysokich odpraw...........

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pilkarze.pun.pl www.yaoi-of-manhattan.pun.pl www.amrita-rao.pun.pl www.bioajd.pun.pl www.czternastka.pun.pl